MŪSU KLIENTI

airBaltic

No 2010.gada maija Frank’s House angļu valodā izdod aviokompānijas airBaltic žurnālu Baltic Outlook, kuru mēnesī izlasa aptuveni 300 000 lasītāju – airBaltic pasažieru.

 

Merks

Frank’s House klients ir arī viens no lielākajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā, SIA Merks. Frank’s House izstrādāja šī prezentācijas izdevuma dizainu, nodrošināja tekstu rediģēšanu un tulkošanu, kā arī pilna servisa drukas pakalpojumus.

Galerija Centrs 

Galerija Centrs ir tradīcijām bagāts, izsmalcināts un ar īpašu auru apveltīts modes tirdziecības centrs pašā Rīgas sirdī – Vecrīgā. 2011.gada sākumā Frank’s House ieguva tiesības izstrādāt jaunu koncepciju šī tirdzniecības centra žurnālam, kurā atspoguļots tā piedāvājums, taču reizē arī jaunākās modes tendences pasaulē. Līdz šim ir iznākuši divi – Pavasara / Vasaras un Rudens / Ziemas žurnāli. Frank’s House izstrādāja tā saturu – tekstu un dizainu, kā arī nodrošināja pilna servisa drukas pakalpojumus.

    

 Maratons

2013. gada pavasarī, gatavojoties Nordea maratonam, Frank’s House sagatavoja žurnālu Maratons  – iedvesmojošu, praktisku un noderīgu gan pieredzējušiem skrējējiem, gan visiem tiem, kas sajutuši sevī vēlmi sākt sportot.